Cookie Consent by Free Privacy Policy website
www.krusnohorskyfarmar.cz
FARMÁŘSKÉ A MÍSTNÍ PRODUKTY
Z KRUŠNÝCH HOR

RUDOHOR RÜPYA 14° INDIA PALE ALE 0,75 LITRU SKLO

Oblíbená stálice, klasická IPA s příjemným dozníváním hořkosti, která je doplněna aroma grepu a bílého vína, díky novozélandskému chmelu Nelson Sauvin.
Rudohorská Rupya India Pale Ale v sobě skrývá hořkost odpovídající stylu IPA, podepřenou vůní grepu, tóny bílého vína a černého rybízu daného novozélandským chmelem Nelson Sauvin. Bohaté a výrazné aroma Rữpya IPA bylo dosaženo metodou tzv. Double Dry Hopping. Příjemná hořkost na konci podporuje pitelnost tohoto piva i přes jeho vyšší stupňovitost.

stupňovitost......14,2% EPM
obj. alkoholu......6,2% obj.
hořkost..............50 IBU
Kód zboží:
629
Složení:
voda, ječné slady, chmel, kvasnice
Balení:
0,75 l - SKLO láhev
Výrobce:
Pivovar Rudohor
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks včetně DPH
116,00 Kč
ks
BEER RUDOHOR RÜPYA 14° INDIA PALE ALE 0,75 LITER GLASS
A popular constellation, a classic IPA with a pleasant aftertaste of bitterness, which is complemented by the aroma of grapefruit and white wine, thanks to New Zealand hops Nelson Sauvin.
Rudo Rupya India Pale Ale hides an IPA style bitterness, supported by grapefruit aromas, tones of white wine and black currant given by New Zealand hops Nelson Sauvin. The rich and distinctive aroma of Rữpya IPA was achieved by the so-called Double Dry Hopping method. The pleasant bitterness at the end supports the drinkability of this beer, despite its higher gradation.
www.krusnohorskyfarmar.cz
RYVR Farmers s.r.o.
Na Celné 524/5
150 00 Praha 5
IČ: 10709231
DIČ: CZ10709231
© www.krusnohorskyfarmar.cz 2023