Cookie Consent by Free Privacy Policy website
www.krusnohorskyfarmar.cz
FARMÁŘSKÉ A MÍSTNÍ PRODUKTY
Z KRUŠNÝCH HOR

RUDOHOR TOLAR 11° SVĚTLÝ LEŽÁK 1,0 LITR PET

Světlý český ležák s vyšší hořkostí dodanou českými chmely Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vařený klasickým českým postupem na dva rmuty.
Rudohorský Tolar je chmelen mimo jiné i Žateckým poloraným červeňákem, který se používá na druhé a třetí chmelení. To dodává tomuto pivu jemné chmelové aroma typické pro český ležák. Toto poctivé, plné a řízné pivo se vyrábí tradičním českým 2-rmutovým postupem. Ležácká jedenáctka je ideální volbou pro pivaře, kteří mají rádi ostřeji laděnou hořkost, která vybízí k dalšímu napití.

stupňovitost...... 11,3% EPM
obj. alkoholu...... 4,5% obj.
hořkost ...............33 IBU
 
Kód zboží:
622
Složení:
voda, ječné slady, chmel, kvasnice
Balení:
1 l - PET láhev
Výrobce:
Pivovar Rudohor
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks včetně DPH
74,00 Kč
Doporučujeme
ks
RUDOHOR TOLAR 11° LIGHT LAGER 1,0 LITER PET
Light Czech lager with higher bitterness supplied by Czech hops Premiant and Žatecký poloraný červeňák. Cooked in the classic Czech way for two mashes.
Rudohorský Tolar is hoped, among other things, by the Žatec semi-early redfish, which is used for the second and third hops. This gives this beer a delicate hop aroma typical of Czech lager. This honest, full and sharp beer is brewed using the traditional Czech 2-mash process. Lager Eleven is an ideal choice for brewers who like a sharper-tuned bitterness, which encourages further drinking.
www.krusnohorskyfarmar.cz
RYVR Farmers s.r.o.
Na Celné 524/5
150 00 Praha 5
IČ: 10709231
DIČ: CZ10709231
© www.krusnohorskyfarmar.cz 2023