Cookie Consent by Free Privacy Policy website
www.krusnohorskyfarmar.cz
FARMÁŘSKÉ A MÍSTNÍ PRODUKTY
Z KRUŠNÝCH HOR

O Nás


Cílem "Krušnohorského farmáře" je nabídnout kvalitní krušnohorské farmářské produkty na stoly zákazníků mimo region. Zároveň chceme umožnit lokálním farmářům a producentům představit své výrobky na nových trzích. Klademe důraz na kvalitu a udržitelnost. V našem portfoliu jsou farmáři s BIO certifikací i malí producenti, všichni však s jasným vztahem ke krajině, zvířatům, místní komunitě a prostředí.
 

Vyzkoušejte chuť Krušných hor ve formě mnoha místních produktů!
Rádi Vám tento zážitek zprostředkujeme s dopravou až k Vašim dveřím!
 
Váš "Krušnohorský farmář " 
 
Trochu krušnohorské legendy:
Krušné hory byly po dlouhou dobu zapomenutým krajem. Avšak málokterá oblast Česka je tak tajemná a romantická. Nádherné lesy, rašeliniště, poddolované kopce a s tím spojené staré štoly (zapsané na Seznamu UNESCO), lázeňská města a třeba i krásné rozhledny. To vše jsou lákadla Krušných hor.
 
A jak vznikl Krušnohorský farmář:
V momentě, kdy se zarytý pražský patriot rozhodl do tohoto kraje i s rodinou přestěhovat, vše nabralo jiných obrátek.  Při procházkách a cyklo výletech míjeli farmy a farmičky, procházeli pastvinami a dětem ukazovali krávy, telata, ovce, kozy a jiná zvířata. Začali navštěvovat místní producenty mléka, sýra, masa, vajec a dalších farmářských lahůdek a hlavně vše ochutnávat!

Při občasných návratech do hlavního města vozili farmářské lahůdky kamarádům. Farmářská produkce měla velký úspěch, ale pro výborný ovčí sýr, či kozí mléko je to do Krušných hor daleko. Většina farmářské produkce se totiž nabízí pouze v regionu a v blízkém okolí.

Tak vznikl nápad zprostředkovat tyto chuťové zážitky i za hranicemi Krušných hor a následně se zrodil i Krušnohorský farmář. Hlavní myšlenkou je podpořit místní farmáře a umožnit jejich produktům dostat se na stoly nových zákazníků mimo region.
 
www.krusnohorskyfarmar.cz
RYVR Farmers s.r.o.
Na Celné 524/5
150 00 Praha 5
IČ: 10709231
DIČ: CZ10709231
© www.krusnohorskyfarmar.cz 2024